Zvu vás na přednášku na téma: Od křesťantví k islámu a zpátky

přednášející: Lukáš Lhoťan
kde: na faře v Sedlci (Sedlec-Prčice)
kdy: 1. března 2015 14:00

program
14:00 přednáška
15:15 přestávka
15:30 diskuze (připravte si dotazy)
17:30 ukončení
 
Děti na doprovodný program je nutné přihlásit alespoň den předem na tel.: 606708719

Na přednášku pozvěte prosím i svoje kamarády, kteří do kostela nechodí. Islám se čím dál, tím víc týká všech lidí v evropě, nejenom křesťanů. Bude možnost se obeznámit se základy islámu a diskutovat s vývalým muslimem, teď křesťanem. Od roku 1998 do roku 2010 byl spolupracovníkem předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program.
L.Lhoťan nemá postoj k muslimům a islámu, a neinforumuje jako M.Konvička nebo B.Ostřanský. Následuje linii koptského kněze Zakaria Botrose ...


A na konec posílám plakátek:
http://farnost-cesky-meran.cz/xd/nopr_20150301.pdf