Vážení rodiče a víkendováci,

s radostí Vás zdravíme a zveme Vás již na III. Víkendovku v roce Tajemství mezi mužem a ženou na základě Teologie těla J.P.II., je prodloužena o jeden den za účelem společného prožití zimních radovánek. Účastníci mohou přijet ve čtvrtek či v pátek.

Pozvánka s infem v příloze.
Termín: 2. - 5. 2. 2017


Téma: Chodíme či mluvíme spolu, abychom se jednou zasnoubili?
Velkým zážitkem: Scénky, svědectví, přednášky, tvorba, stínohra  a hlavně Zásnubní ples + zimní radovánky
Téma a program je i pro mladší děti od 6 let až po ty, co opravdu budou prožívat tento víkend zásnuby. :-) V příloze Vám kromě pozvánky také posíláme fotografii s mladšími účastníky z roku 2012, kdy tento projekt jsme poprvé realizovali.
Ski areál Kvasejovice:
Za příznivou cenu celodenní permanentky v hodnotě 200 Kč si budeme moci užít v pátek v Kvasejovicích lyžování či snowboarding. Na Monínec bychom jeli pouze v případě nepříznivého počasí - které by ohrozilo kvalitu sjezdovky v Kvasejovicích.
Instruktorka zimních sportů - certifikace na snowboarding Veronika Čiháková - Ona a ostatní vedoucí se budou rádi na svahu věnovat vašim dětem. Avšak absolutní začátečníkům se bude Veronika ráda věnovat pouze mimo víkendovku, jelikož potřebují individuální péči.

Přihlašujte se obratem do úterý 31. 1. S přihlášením do sms či emailu pište:
Jméno, příjmení,
přijede - čtvrtek 18 hod/pátek 17:30
bude mít s sebou brusle/běžky/snowboard/lyže/boby
v daném sportu je - pokročilý začátečník/pokročilý/vynikající

Za celý tým s přátelským pozdravem, Ivanka Čiháková